|  | 

Voluplus cream

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Masaż antycellulitowy ud, pośladków, brzucha i ramion cieszy się wśród wielu Pań szczególnym zainteresowaniem.

Faktycznie likwiduje cellulit, idealnie napina i ujędrnia skórę, redukuje się również obwód masowanego obszaru. Sekret masażu antycellulitowego tkwi w mocnych technikach, dobrych kosmetykach i z pewnością systematyczności.

Zwykle zaleca się zabiegi dwa, a w miarę sposobności trzy razy w tygodniu, gdyż wówczas efekty są najlepsze.

Traktowane w ten sposób komórki tłuszczowe zostają rozbite i łatwiej jest je zemulgować, czyli po prostu wchłonąć, jednakże nie odbywa się to w magiczny sposób – po takim zabiegu należy pójść na spacer, na pływalnię, potańczyć lub poćwiczyć w domu.

Uzupełnieniem takich zabiegów może być także masaż klasyczny.

Masaż klasyczny stworzony został żeby leczyć a także wspomagać leczenie najróżniejszych schorzeń i dolegliwości. Jest to najstarsza i najdokładniej zbadana forma masażu. We wskazaniach do masażu zobaczysz w jakich schorzeniach się go stosuje.

W masażu klasycznym wykorzystuje się w ogromnej liczbie przypadków sześć priorytetowych technik: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wstrząsanie i wibracja. W zależności od osoby masowanej dostosowuje się ich intensywność – tak by masaż mógł przynieść jak najlepsze skutki.

Ciekawe artykuły tematyczne online:

masaz-klasyczny

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Szampon plantur 21 i Voluplus cream

    Szampon plantur 21 i Voluplus cream

    Różnorodność dla urody Jest ich tak wiele, że można to nazwać klęską urodzaju i nawet pośród tych znanych i reklamowanych, ciężko jest czasami wybrać dla siebie odpowiednie. Tymczasem kosmetyki powinny się charakteryzować przede wszystkim tym, aby upiększając kobietę, czy wspomagając wygląd u mężczyzny, nie szkodziły ich zdrowiu. Naturalnych składników powinno więc być w nich jak

  • Fryzury

    Fryzury

    Nadchodzi czas letni, wraz z nim czas zmiany. Zmiany na lepsze… Zadasz pytanie co masz zmienić? Co się zmieni? No oczywiście czas na zmianę wyglądu swojego, zaczynając od nowych ciuchów, a skończywszy na fryzurze. Jeśli znalazłaś się w kropce i nie masz sposobu jak sobie poradzić z wygodnym wyglądem włosów dla Twojej głowy, pomożemy! Serwis